Please update your Flash Player to view content.

Rozmarýn

centrum služeb rodině

 

Dne 27.4.2017 se Rodinné centrum Rozmarýnek proměnilo ve Školku čar a kouzel pro malé čaroděje a čarodějky. Malí žáčci měli hodinu kouzel, kde jim profesorka Vlasimila předvedla různé způsoby výroby čarodějných lektvarů, na kterých se malí žáčkové podíleli sbíráním čarodějných bylinek a ingrediencí. Malí čarodějníci si tak osvojili způsob výroby třaskavých, bublavých a ohnivých lektvarů, taktéž kouzla jako chycení větru do lahve. Poté děti létaly na košťatech a chytaly bubáky které uzavřely do bedny, aby je v noci už žádný z nich nestrašil. Dále následovala hodina kouzelné kuchyně, ve které profesorka Petronela dětem servírovala pečené hady, čokokočky a rodiče si pochutnali na šnecích které zapíjeli nápojem lásky. Jelikož každý malý čaroděj musí být i zručný, vyrobily si děti vlastní netopýry.Protože všechny děti úspěšně dokončily čarodějný kurz, dostaly účastnické listy a kouzelnické hůlky.

Na závěr proběhlo opékání bezlepkových párků neobsahujících rychlosoli speciálně vyrobených pro tuto akci řeznictvím a uzenářstvím Jindřich Uhlíř a přikusoval se výborný Josefovský chléb darovaný Johnovou pekárnou. Oběma firmám bychom chtěli touto cestou velice poděkovat za jejich dar a ochotu podílet se na akcích pro naše nejmenší.

Věříme, že se dětem i jejich maminkám u nás líbilo a že nás při nejbližší příležitosti navštíví, ať již na pravidelných týdenních aktivitách, nebo na příležitostných akcích, jejichž termíny konání naleznete na facebooku : RC. Rozmarynek, nebo na našich webových stránkách.

Vlasta Marková

slet čarodejů

 

Copyright © 2012-2014 Mateřský klub Rozmarýnek, Jaroměř. Všechna práva vyhrazena.