Please update your Flash Player to view content.

Rozmarýn

centrum služeb rodině

Autorské čtení z knížky "PŘÍBĚH PASTELEK" s loutkami, písničkami a dílnou podporující rozvoj grafomotoriky s paní Danou Pechánkovou.

Ke knížce je nahrané CD, kde účinkují některé známé osobnosti. Například píseň Auto pro děti nazpíval moderátor Rádia Impuls Vlasta Korec, píseň Sluníčko hostující sólista opery Národního divadla Martin Bárta a postavu kocourka namluvil moderátor Českého rozhlasu v Hradci Králové Miroslav Vaňura.
Během 45 minutového programu děti vnímají příběh jako pohádku, kterou jim hraji a zpívám naživo s padesáticentimetrovými barevnými loutkami. Děti jsou při pohádce zapojené, např. uvolňujeme ruce pro následující kreslení. Na konci programu si s dětmi zatančíme a jednoduchými tahy nakreslíme společný obrázek do školky a také domů. Během této dílny rozvíjíme grafomotoriku, smysl pro rytmus, procvičíme znalost barev, společně zpíváme, protáhneme se a mnohdy zasmějeme.

Na autorském čtení je možno zakoupit knihu i s CD (za pouhých 100,- Kč) a maminky si mohou také nechat napsat věnování do knížky přímo na místě jmenovitě pro své dítě. Ideální dárek k blížícímu se dni dětí.

Pobytné 40,- Kč nečlen, 30,- Kč člen (při zakoupení knihy sleva 10,- Kč z pobytného)

17052017

Copyright © 2012-2014 Mateřský klub Rozmarýnek, Jaroměř. Všechna práva vyhrazena.